Ścieżki nadziei

Kiedy zaczynałam czytać tę książkę byłam w pociągu, w trakcie wyjazdu do Warszawy . Przez połowę drogi wyłam jak bóbr i musiałam trzymać twarz odwróconą w stronę okna … Szybko wciągnęłam się w historię  w niej opisaną.

Ścieżki nadziei to ostatnia część bestsellerowych Dzienników pisanych w drodze Richarda Paula Evansa. Jak czytamy w poleceniu : „Autor zabiera nas w podróż, która odmienia życie i daje nadzieję”. Główny bohater w wyniku nieszczęśliwego wypadku i jego następstw traci żonę, jego wspólnik odbiera mu firmę i na domiar złego traci dom. Wszystkie te złe doświadczenia sprawiają, że Alan postanawia wyruszyć w podróż i przejść pieszo całą Amerykę by na nowo odzyskać sens życia.

Kiedy wydaje się, że wszystko co najcenniejsze już utracił los sprawia, że musi przerwać wędrówkę i stawić czoła jeszcze jednej przeciwności. Jego ojciec trafia do szpitala z powodu ataku serca a Alan postanawia być z nim w tych trudnych chwilach. Chce także odzyskać utraconą miłość. Czy mu się uda ? Nie chce zdradzać wszystkiego, żeby nie popsuć Wam całej zabawy.

Jeżeli macie ochotę na fajną książkę to bardzo polecam wam Ścieżki nadziei. Jest wciągająca i bardzo przyjemnie się ją czyta. Daje do myślenia bo nawet po skończeniu czytania i odłożeniu na półkę zostaje głęboko w głowie i nie raz o niej myślałam a to oznacza, że jest godna polecenia.  Nie dziwię się, że książki Evansa stają się bestsellerami bo świetnie potrafi opisać emocje, które bardzo udzielają się czytelnikowi.  Tylko ostrzegam ! Paczka chusteczek nie wystarczy …

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s