Evans na Święta

Grudzień. Najpiękniejszy i najbardziej magiczny czas w roku. Czas przepełniony radością i miłością. Czas oczekiwania. Evans kilka lat temu dla swoich czytelników postanowił zrobić prezent Świąteczny i na ten właśnie czas oczekiwania, napisał zbiór bożonarodzeniowych historii miłosnych pod tytułem Kolekcja pod jemiołą. Pierwsza książka z tego cyklu Obietnica pod jemiołą w 2014 roku, okazała się bestsellerem. Hotel pod jemiołą jest drugą natomiast trzecia The Mistle Secret ukazała się do tej pory tylko w Stanach Zjednoczonych.  Wszystkie trzy powieści nie są ze sobą ściśle związane.

Bohaterką Hotelu pod jemiołą jest Kimberly Rossi, która po samobójczej śmierci matki, dwóch nieudanych związkach i jeszcze gorszym małżeństwie, przestaje wierzyć w jakiekolwiek szczęście. Na domiar złego dowiaduje się, że jej ojciec ma raka… Wielkim marzeniem Kim jest napisanie książki o miłości. Postanawia więc wziąć udział w kursie dla początkujących pisarzy, który odbywa się w hotelu Pod Jemiołą. Tam poznaje tajemniczego Zeke’a,  który jest ogólnym obiektem pożądania i w którym zakochuje się bez pamięci… Ale czy ta miłość będzie w końcu tą, na która czekała Kimberly? Tego nie będę Wam już zdradzała aby nie zepsuć Wam przyjemności z czytania.

Tak jak pisałam Wam na istagramie, to książka na dwa wieczory. Nieskomplikowana historia, która idealnie nadaje się na to świąteczne oczekiwanie. Jeśli macie ochotę na przeczytanie czegoś przyjemnego i lekkiego to gorąco Wam ją polecam!

2c01d0f6-e93b-48a6-a7be-21d2f49644dd-1

img_3763

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s