#dzienswiatecznychskarpet

Kochani zbliża się najbardziej magiczny czas w roku. Jest to też czas, w którym warto dzielić się z innymi. W tym roku zostałam zaproszona do wsparcia pewnej akcji ale bardzo chciałabym zaprosić do niej także Was! Chodzi o akcję charytatywną, Dzień Świątecznych Skarpet, którą już po raz trzeci organizuje TK Maxx. W ramach akcji w ofercie dostępne są specjalnie edytowane skarpetki w świąteczne wzory a dochód z ich sprzedaży przekazywany jest dla podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA.

W akcji możecie wziąć udział na 2 sposoby:

  1. Najprościej kupując skarpetki w jednym ze sklepów TK Maxx. Ich cena wynosi 19,99 zł. Wybór wzorów jest ogromny a same skarpetki mogą być fajnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego.
  2. Każdy, kto opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże za każdy taki post 5 zł.

Akademia Przyszłości wspiera edukację dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

Dzięki pomocy dzieciaki nie tylko zyskują motywację do nauki ale poznają też swoje silne strony, wzmacniając w ten sposób swoją pewność siebie.

Mogą w ten sposób osiągać lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, są chętne do współpracy a na ich twarzach na pewno częściej gości uśmiech.

Processed with VSCO with a4 preset

Processed with VSCO with a4 preset

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s