Mój Maj

Maj w pełnym rozkwicie i oczekiwaniu na nowe to dla mnie zdecydowanie najpiękniejszy maj w życiu. Jako, że z aparatem nie rozstaję się od kilkunastu lat uwiecznianie tych pięknych chwil na fotografiach jest dla mnie naturalne i wiem, że kiedyś, za parę lat będzie wspaniałą pamiątką! Poza tym trzecia ciąża mija mi tak szybko, że nawet nie wiem, kiedy zleciały ostatnie 35 tygodni i tym bardziej chcę, aby zdjęcia przypominały mi o tym cudownym czasie oczekiwania.

Na co dzień robię masę zdjęć, które później publikuję na instagramie lub na blogu lub te, które są pamiątką rodzinną i zostawiam je tylko dla siebie.  Zazwyczaj przechowuje je na dysku w komputerze ale te, które są dla mnie szczególnie ważne lądują wydrukowane w albumach. Uwielbiam papierową wersję zdjęć bo uważam, że te wydrukowane nabierają innego znaczenia i są wyjątkowe. Dlatego tym razem zdecydowałam się na zrobienie własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI. To bardzo fajny sposób na stworzenie. pamiątki. Fajne jest to, że o jej całkowitym wyglądzie decydujemy sami. Wystarczy ściągnąć program na komputer lub aplikację na telefon, żeby móc zaprojektować taką książkę. Program jest bardzo intuicyjny i w łatwy sposób można wybrać gotowy wzór lub stworzyć wszystko samemu według własnego pomysłu. Gotowa CEWE FOTOKSIĄŻKA bardzo fajnie się prezentuje i ciesze się, że zdecydowałam się własnie na nią.

Mam też dla Was bon prezentowy, żebyście sami mogli zebrać swoje najpiękniejsze wspomnienia. Z hasłem „DOMSLI” otrzymacie 30 zł rabatu przy książce za min 120 zł.

Link do CEWE FOTOKSIĄŻKI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s